[Etkinlik] Operasyon W.I.N.T.E.R.

[Etkinlik] Operasyon W.I.N.T.E.R.

“W.I.N.T.E.R.” War Thunder’da başlıyor ve onunla birlikte her zevke uygun yeni benzersiz araçlar, kış teçhizatı setleri ve 2022’yi karşılamanın daha eğlenceli olacağı diğer harika ödüller geliyor.

Mutlu tatiller!

17 Aralık 2021 11:00 GMT’den 10 Ocak 2022 11:00 GMT’ye kadar.

ℹ️ Etkinlikteki görevleri tamamlayarak yıldızlar ⭐ kazanın. Ne kadar çok yıldız – o kadar çok ödül: premium ve etkinlik araçları, “Kadın Savaşçılar” serisindeki özel çıkartmalar ve “Kış teçhizatı” dekorasyonları!

C. 202D Rank II, Italy, Premium                     Araç hakkında bilgi

A.C.I Rank II, Britain, Premium                    Araç hakkında bilgi

IJN Hayanami Rank II, Japan, Premium   Araç hakkında bilgi

  МiG-23МF Rank VII, Germany, Etkinlik  Araç hakkında bilgi

 

 

 

 

 

 

TCM AGS Rank VI, USA, Etkinlik                            Araç hakkında bilgi

МPK Pr.201K Rank IV, USSR, Etkinlik          Araç hakkında bilgi

 


“Kadın Savaşçılar” çıkartmaları

 

Kara kuvvetleri için “kış teçhizatı” süslemeleri

Deniz filoları için “kış teçhizatı” süslemeleri

Araç kamuflajları

Seviye IV-VII etkinlik araçları ve çıkartmalar kupon şeklinde düzenlenecek, II. Seviye premium araçlar, dekorasyonlar ve kamuflajlar hesapta anında etkinleştirilecek.

 

Uygun araç tipinde belirtilen sayıda yıldız ⭐ toplayarak bir ödül alacaksınız.

Yıldızlar için “Kadın Savaşçılar” çıkartmaları için 7 kupon alabilirsiniz ve çıkartmalardan biri için 8. kupon sosyal medyamızda sizi bekliyor!

Koleksiyonu tamamlayın!

 • Anahtarı Facebook grubumuzdan 16 Aralık 20:59 GMT’den önce etkinleştiren oyuncular, bir yıldız almak için herhangi bir görevi tamamladıktan hemen sonra “Kadın Savaşçılar” çıkartmalarından birini alacaklar.
 • 9. çıkartmayı almak için hesabınızdaki tüm 8 çıkartma kuponunu etkinleştirin.

WT wiki‘deki koleksiyonlar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Görevler

Bir Yıldız ⭐ almak için rastgele savaşlarda (Seviye III veya daha yüksek araçlarda) 5’ten herhangi bir 3 görevi yerine getirmeniz gerekir.

Görevler değişmeyecek ve 2 günde bir GMT 11:00’de sıfırlanacaktır.

Pilot Yıldızı⭐ Tankçı Yıldızı⭐ Denizci Yıldızı⭐
Uçağı kontrol ederken Kara araçlarını kontrol ederken Donanma gemilerini kontrol ederken
AB’de 40 düşmanı yok edin

(20 RB’de 20, SB’de 14).

50 düşmanı yok et. Bir donanma gemisini kontrol ederken 30.000 hasar verin.
9 savaş kazanın (%70 veya üzeri etkinlikle). 11 savaş kazanın (%70 veya üzeri etkinlikle). Deniz muharebelerinde 7 muharebe kazanın (%70 veya üzeri aktivite ile).
Toplamda düşman üslerine 12 ton Bomba TNT bırakın. Müttefik bir noktadayken 10 düşmanı yok edin. Müttefik bir noktadayken 5 düşmanı yok edin.
Bir savaşta 12 düşmanı yok edin (4 RB’de 4 veya SB’de 3) Bir savaşta 12 düşmanı yok edin (SB’de RB6’da 6 adet). Bir gemi veya uçağı kontrol ederken torpidolarla 7 düşmanı yok edin.
Düşman araçlarını yok etmek için müttefiklerinize 12 kez yardım edin.

(Asist)

Düşman araçlarını yok etmek için müttefiklerinize

25 kez yardım edin.

Deniz muharebelerinde savaşı birinci olarak kazanın.

Vurgulanan görevler yalnızca seviye III ve üzeri araçlarda değil, aynı zamanda herhangi bir etkinlik aracında da (hatta seviye I ve II’de) gerçekleştirilebilir! Bu tür araçların araç kartında alındığı olay adı bulunur.

Yıldızları ⭐ Altın Kartal ile 13 Ocak 2022’ye kadar menüde bir görevi tamamlamadan satın alabilirsiniz: Takma ad → Başarılar → W.I.N.T.E.R. → Tankerler/pilotlar/denizciler için görevler

Ayrıntılı şartlar

 • Başarının tam şartlarını oyun istemcisinde takma adınız → Başarılar → Operasyon W.I.N.T.E.R. seçeneğine tıklayarak bulabilirsiniz.
 • Bir Yıldız ⭐ almak için ilgili araç türü için 5’ten herhangi 3 görevi tamamlamanız gerekir.
 • Görevleri rastgele savaşlarda tamamlayabilirsiniz (“Kalıcı Yüzleşme” ve “Taarruz” hariç).
 • Mavi ile vurgulanan görevler, yalnızca seviye III ve üzeri araçlarda değil, aynı zamanda büyük oyun etkinliklerinin bir parçası olarak elde edilen daha düşük seviyeli tüm etkinlik araçlarında da tamamlanabilir. Kış ve yaz maratonları, İkinci Dünya Savaşı kronikleri, BP sezonları ve zanaat maratonları gibi. Bu tür araçların araç kartlarında, oyunda ilk kez kullanıma sunulduğu etkinlik adları gösterilecektir.
 • Takma adınıza → Başarılar → Operasyon W.I.N.T.E.R’a tıklayarak ilerlemenizi takip edebilir ve ayrıntılı görev açıklamasını görebilirsiniz.
 • Bir Yıldız ⭐, eğer başarılar ★ altın renkliyse ⭐ alınmış olarak sayılacaktır.
 • Görevlerin yerine getirilmesi, AI kontrollü araçların DEĞİL, oyuncu kontrollü araçların imhası ve imhasında yardım ile tamamlanmalıdır.
 • Kombine kara savaşlarında “11 kez kazan” görevini tamamladığınızda, görev, savaşı bitirdiğiniz araç türüyle (kara aracı veya belirtilen seviyedeki uçak) tamamlanmış sayılır. Aynı görevi deniz savaşlarında tamamlayarak, görev her zaman deniz gemileri için sayılacaktır.
 • Kaçırılan Yıldızlar ⭐ 13 Ocak 2022’ye kadar Başarı penceresinden satın alınabilir. Başarılar grubu – pilotlar, tankçılar ve denizciler – arasında seçim yaparken hata yapmayın.
 • Kupon şeklinde alınan ödüller, 14 Ocak 2022’den itibaren piyasada işlem görmeye hazır olacaktır. Kuponun takas edilebileceği saat, oyunda kupon açıklamasında görüntülenebilir. Her kuponun ayrı ayrı satılması seçeneği, alındığı zamana bağlıdır ve araç kuponuna bağlı değildir.
 • PlayStation ve Xbox oyuncuları, çıkartma kuponlarını benzerleri ile değiştirebilecek. Değişim, “Atölye” – “W.I.N.T.E.R Operasyonu” öğelerinin takasında mevcuttur.