Enlisted açık betaya geçiş yapıyor.

Enlisted açık betaya geçiş yapıyor.

 Uzun süredir kapalı betada olan ve sadece oyun içi paket alanlar veya yayıncıların kapalı Beta’da oynadığı Enlisted oyunu 8 Nisan 2021 tarihinde herkese açık olacak. 

Enlisted hakkında kısaca bilgi verecek olursak;

Enlisted, aynı İkinci Dünya Savaşı temalı haritalarda birlikte savaşan piyade, kara araçları ve uçakların bulunduğu, takım tabanlı çevrimiçi bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular, çeşitli sınıflardan 4-7 askerden oluşan bir mangayı veya bir tank mürettebatını veya bir uçak pilotunu kontrol eder. Askerlerden birini doğrudan kontrol ederken, kadrodaki AI askerlerine emir verebilirler.

 

   Enlisted’in resmi sitesinde yapılan açıklama;

Arkadaşlar, Enlisted’ın açık beta testine (OBT) geçmeye neredeyse hazır olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! 8 Nisan 2021’den itibaren oyun, yeni oyuncu orduları için hazır olacak.

Kapalı beta testi bittikten sonra oyun bir içerik güncellemesi alacaktır. Örneğin, “Normandiya İstilası” kampanyasında Browning M1918A2 makineli tüfek ve efsanevi paraşütçü FG 42 II saldırı tüfeğinin yanı sıra Amerikan P-38 J avcı uçağı ve Alman Pz.IV H. tankı yer alacak. ‘Moskova Savaşı’ kampanyasında DP-27 makineli tüfek, SVT-40 keskin nişancı tüfeği, dürbün montajlı Gewehr 98, PzB 39 anti-malzeme silahı, ayrıca SB-2M ve Ju-87 alacaksınız. R uçakları.

Her iki kampanyada da tanksavar kara mayınları ve diğer tarihsel olarak hassas silahlar ve araç modellerinin yanı sıra yeni görevler de olacak. Kadrolar ve askerler sistemi için elden geçirilmiş ödülleri, savaş görevlerini, ilerlemeyi ve lojistiği başlatacağız. OBT içeriği hakkında daha fazla bilgi, ilerleyen günlerde ayrı geliştirme bloglarında açıklanacaktır. Premium takımlar ve özel silahlar içeren kurucu paketleri satın alarak Enlisted’ı destekleyen herkese minnettarız. CBT’nin sonuna kadar (8 Nisan) satın alınabilir. Ancak daha sonra onları satın alamayacaksınız çünkü bu takımlar sonsuza kadar yalnızca oyunu erken aşamalarda destekleyenlere özel olacak.

 

 Açıklamada da bahsettiği premium paketleri buradan alabilirsiniz;

https://enlisted.net/en/news/show/78-cbt-is-ending-hurry-and-get-a-founder-pack-en/#!/

 Enlisted oynanış videosu;

 

Enlisted Türkiye Forum: TIKLA