WTTR Tüm Etkinlikler

ABD vs Japonya / WTTR.net & War Thunder Türkiye

 • Amerikan takımı bombardıman ve avcı ekiplerine ayrılacak. Her iki ekipte birer lider(Yetkili kişi) olacak. Liderlerin taktikleri uygulanacak
  Amerikan takımında sadece maçın başında belirlenmiş kişiler bombardıman uçağı kullanabilecek. Bombardıman ekibinde b-29’unu kaybeden kişi 2. doğma hakkında avcı kullanacak.
  Bu sıralamaya göre araç tercihi yapılacak. Avcı ekibindekiler 2 doğma haklarında sadece avcı uçağı ile oynayacak.
 • Japon takımı önleyici ve avcı ekiplerine ayrılacak. Her iki ekipte birer lider (Yetkili kişi) olacak. Liderlerin taktikleri uygulanacak Japon takımında belirlenmiş kişiler maçın başında önleyici (interceptor) sınıfı uçakla doğabilecek. Uçağını kaybeden 2. doğma hakkında avcı sınıfı ile maça devam edecek. Avcı ekibindekiler sadece avcı uçaklarıyla doğabilecek.

Etkinlik Yayın Tekrarı


13 BT7 VS 2 MAUS

ABD vs Japonya etkinliğinden sonra kalan kişiler ile kendi aramızda yapmış olduğumuz mini etkinlik.

Video Kaydı


1944 POLONYA ETKİNLİĞİ

 
Maç süresi:  180 dakika
Maç Skor Limiti: 60000
Oyun Modu: Özelleştirilmiş Gerçekçi Muharebe modu
Oyun Haritası: Özelleştirilmiş Polonya Haritası
Etkinlik Tarihi: 19.02.2022 – 21:00
Görev Modu Dosyası: TIKLA
Düzenleyen: _Lethe_
 
 
Canlı Yayın Tekrarı

 

SChumiTR video kaydı


WTTR Yarı tarihi – İTALYA 1945 – Etkinliği

OYUN MODU: ÖZELLEŞTİRİLMİŞ GERÇEKÇİ MOD
MİHVER TAKIMI DOĞMA HAKKI: 80 SPAWN
MÜTTEFİK TAKIMI DOĞMA HAKKI: 80 SPAWN
OYUNCULARIN KENDİ DOĞMA HAKLARI: 4 SPAWN

Etkinlik konuları

https://forum.wttr.net/t/etkinlikler

Enlisted açık betaya geçiş yapıyor.

 Uzun süredir kapalı betada olan ve sadece oyun içi paket alanlar veya yayıncıların kapalı Beta’da oynadığı Enlisted oyunu 8 Nisan 2021 tarihinde herkese açık olacak. 

Enlisted hakkında kısaca bilgi verecek olursak;

Enlisted, aynı İkinci Dünya Savaşı temalı haritalarda birlikte savaşan piyade, kara araçları ve uçakların bulunduğu, takım tabanlı çevrimiçi bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular, çeşitli sınıflardan 4-7 askerden oluşan bir mangayı veya bir tank mürettebatını veya bir uçak pilotunu kontrol eder. Askerlerden birini doğrudan kontrol ederken, kadrodaki AI askerlerine emir verebilirler.

 

   Enlisted’in resmi sitesinde yapılan açıklama;

Arkadaşlar, Enlisted’ın açık beta testine (OBT) geçmeye neredeyse hazır olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! 8 Nisan 2021’den itibaren oyun, yeni oyuncu orduları için hazır olacak.

Kapalı beta testi bittikten sonra oyun bir içerik güncellemesi alacaktır. Örneğin, “Normandiya İstilası” kampanyasında Browning M1918A2 makineli tüfek ve efsanevi paraşütçü FG 42 II saldırı tüfeğinin yanı sıra Amerikan P-38 J avcı uçağı ve Alman Pz.IV H. tankı yer alacak. ‘Moskova Savaşı’ kampanyasında DP-27 makineli tüfek, SVT-40 keskin nişancı tüfeği, dürbün montajlı Gewehr 98, PzB 39 anti-malzeme silahı, ayrıca SB-2M ve Ju-87 alacaksınız. R uçakları.

Her iki kampanyada da tanksavar kara mayınları ve diğer tarihsel olarak hassas silahlar ve araç modellerinin yanı sıra yeni görevler de olacak. Kadrolar ve askerler sistemi için elden geçirilmiş ödülleri, savaş görevlerini, ilerlemeyi ve lojistiği başlatacağız. OBT içeriği hakkında daha fazla bilgi, ilerleyen günlerde ayrı geliştirme bloglarında açıklanacaktır. Premium takımlar ve özel silahlar içeren kurucu paketleri satın alarak Enlisted’ı destekleyen herkese minnettarız. CBT’nin sonuna kadar (8 Nisan) satın alınabilir. Ancak daha sonra onları satın alamayacaksınız çünkü bu takımlar sonsuza kadar yalnızca oyunu erken aşamalarda destekleyenlere özel olacak.

 

 Açıklamada da bahsettiği premium paketleri buradan alabilirsiniz;

https://enlisted.net/en/news/show/78-cbt-is-ending-hurry-and-get-a-founder-pack-en/#!/

 Enlisted oynanış videosu;

 

Enlisted Türkiye Forum: TIKLA

 

Tüm sistemler hazır.

WTTR.net kurulduğunda, bunun amatörce bir şey olmaması için sağlam altyapı ve bazı sistemler gerekliydi.


 • İlk olarak Anasayfa, Blog ve forum sistemleri kuruldu ve bu sistemler sürekli birbirleriyle iletişim halindeler yani kendi aralarında konuşuyorlar.


 • Kullanıcıların daha çok forumda içeriklerini paylaşabilecek, anasayfada paylaşımlar için yazarlar alınacaktır, forumla blog kendi aralarında haberleşip son konuları sitenin alt kısmında gösterilmek üzere ayarlandı, sadece. 

 • Sonra fark ettik ki sesli iletişim içinde Discord gerekliydi, ama discordun da sürekli anlık olarak bir veri alıp iletmesi gerekiyordu sistemde bunun için Discord sunucu kurduk.
 • Discord sunucusu sadece sesli iletişim için kuruldu paylaşımlar Forum‘dan gerçekleşecek gene ama Discordtaki kullanıcılarında bu paylaşımlardan haberleri olmalıydı.

 • Tüm bu sistemleri yaparken de güvenlik, en önemli etkendi bunun için, sistemlerimizin hepsine CloudFlare altyapısıyla birleştirdik, ver artık site ile aranızda 256bit’lik bir şifreleme var ve verileriniz tamamen güvende.


WTTR.Net; Türkiye’de War Thunder oynayan oyuncu kitlesini ve Türk filolarını bir araya getirmek için 2020 yılında kurulmuş bir platformdur. Web sitesi ve forumun yanında War Thunder oyuncuları için TeamSpeak3 ve diğer sunucu gerektiren tüm sistemlerin altyapısını da sağlar.

WTTR.Net War Thunder oyununa dair Türkçe içerik üretmeyi ve War Thunder hakkında en zengin Türkçe içeriği sunan platform olmayı amaçlar.


 • Tüm bu sistemler tamamlandığı için, artık topluluğa üye olabilir, filonuz varsa kaydedebilir, ve bu topluluğun içinde katkı sağlayabilirsiniz.

 • Anasayfada görmüş olduğunuz gibi, topluluk amacına uygun olarak Filolar ve Yayıncıları ekledik ve eklemekteyizde aramıza şimdiden hoş geldiniz.

 • Filolar bu şekilde gözükmekte


 • Yayıncılar kısmı da bu şekilde gözükmekte


 • Ayrıca filolara özel subdomain ile Tanıtım index sayfaları olmaktadır. 

Örnek olarak: https://dice.wttr.net/

Sende bu topluluğun bir parçası olmak için Kayıt Ol

İstek – Önerileriniz ve şikayetleriniz için TIKLA