War Thunder 1 Nisan Etkinliği Warfare 2077 ve TailSpin

War Thunder 1 Nisan Etkinliği Warfare 2077 ve TailSpin

War Thunder’ın yapımcılarının ne kadar şakacı olduklarını biliyoruz, bizleri her zaman şaşırtıp farklı şakalar yapıyor oyun içerisinde, ama bazı günler var ki.

1 Nisan gibi özel şaka gününde oyuna her yıl düzenli olarak yeni modlar ve yeni güncellemeler getirip geçici sürede olsa farklı etkinliklere girmiş oluyoruz. 

Bu sefer iki farklı etkinlik geldi kısaca sizlere kendi deneyimlerimi anlatayım 

Warfare 2077


      Adeta Cyberpunk 2077 oyunundan fırlamış araçlar gibi değil ta kendileri, diyebilirim ilk girdiğimde biraz şaşırsam da daha sonra kontrollere alıştım ve baya zevk aldım diyebilirim, biliyorsunuz War Thunder daha öncede modern tankları oyuna getirmişti gene 1 Nisan etkinliğinde ve daha sonra bir baktık oyuna geldi, ama bunlar gelmez tabi ki o kadarda değil. 

     Oyunda üç çeşit araç veriyor, Tank, Uçaksavar, Ve Taaruz Uçağı veya bombardıman uçağı da diyebilirsiniz hangisi size uygun ise oyunda kontrolle tamamen aynı fazla zorlanmaz bir kaç el oynadıktan alışırsınız ama ekstradan tanklar görünmez olabilir bu özelliğini baya sevdim, tamamen görünmez olmasa da ise kısmen diyebiliriz, oyun basit modda bölgeleri ele geçirip elde tutmak ile ilgili ekranda geri sayım görürsünüz hemen kuytu bir yere geçmenizi öneririm EMP tüm sisteminizi durdurup belli bir süre hareketsiz kalıyorsunuz çünkü. 


TailSpin

    Bu etkinlik hakkında kısaca diyecek olursam, manyak gibi la Cartoon grafikler rengarenk renk gösterisi ve yok etmemiz gereken düşman hava aracı, bir uçakla üç defa çıkma hakkınız oluyor basit hava savaşlarını düşünün ama yok etmeniz gereken hava alanı yerde değil GÖKTE ! 

    Şaka gibi sandım, ama sonra şaka olduğu aklıma geldi ama ses tonlarından tutun harita ve oyun tamamen rengarenk ses tonları komik sinek vızıltısı gibi, uçaklarda minigun var.  İlk girdiğimde la noliy demeden maç bitti video yüklendikten ve işlendikten sonra alttan izleyebilirsiniz, Maksimum kalitede kayıda aldığım için 20 GB Yüklenip işlenmesi zaman alıyor, ama bu modda kahkahalara boğuldum.

    Sanki Fortine ve Valorant birbiri ile çarpışıp War Thunder evrenine sekmiş gibi bu mod yazarak anlatılacak gibide değil o yüzden alta tanıtım videosunu ekliyorum.


    Bu arada yazıdaki görselleri yüksek kaliteli biçimde wttr.net’in galeri sayfasına yükledim, buradan göz atabilirsiniz: TIKLA

    Ve kendi çekmiş olduğum oynanış videosu bekleyin geliyor (20 GB) dosya yüklemek biraz zaman alıyor, ama böyle özel günlerde kaliteli kayıt almak önemli iyi seyirler şimdiden.